Gizlilik

Sistemimiz için gerekli görülen gizlilik politikası aşağıdaki gibi bilginize sunulmuştur.
Dikkat! Bu İnternet sitesi tamamen hayal ürünüdür. Hiçbir şekilde gerçekle bağdaştırılamaz. Sistem ve yazılar hakkında herhangi bir şikayetiniz varsa, lütfen teveccuhcom@gmail.com e-posta adresim üzerinden irtibata geçiniz.
Yazılar ve yorumlar:
Teveccuh.Com alan adına ait ve birçok İnternet kaynağından düzenlenmiş yazılar bulunmaktadır. Alan adındaki yazılar tamamen geçmiş hikaye alıntılarına ve yazara aittir. Bu web sitesi tamamen hayal ürünü olup hiçbir geçerliliği yoktur. Gerçekle bağdaştırılamaz, örnek gösterilmesi tavsiye edilmez. Yazılan makalelere yapılan yorumların sorumluluğu, yorumu yapan şahsa aittir. Yorumu yapan şahısların adı, soyadı, e-mail adreslerini bildirme zorunluluğu vardır. Aksi takdirde hiçbir yorum sisteme kayıt edilmez. Sisteme kayıt edilen yorumlar tamamen yorumu yazan kişiye aittir. Devlet kurum ve kuruluşları, mahkemeler ya da resmi taleplerde bu bilgiler devlet görevlilerine teslim edilecektir. Bu bilgiler arasında adı, soyadı, e-mail ve ip adresleri mevcuttur.  Bu bilgilerin doğruluğu, yorumu yazan kişinin sorumluluğundadır. Alan adlarının sahibine ya da editörlerine, yorumlar üzerinde hiçbir şekilde sorumluluk yüklenemez, kabul edilmez. Sisteme girilen yorumlar, yorum sahibinin sorumluluğunda olup İnternet sayfası sahibi ya da editörleri hiçbir şekilde ceza veya zan altında bırakılamaz.

Alıntı Yazılar
Alıntı yapılanlar yazılar, yazar tarafından düzenlenmiş olup sadece yazarın yorumudur. Alıntı yapılıp düzenlenen yazıların birçoğunda yazının kime ait olduğu belirtilmediği için, yazan kişi belirtilmemiş olup olduğu gibi bırakılmıştır. Alıntı yapılan yazıların çoğu genel paylaşım olduğundan, birçoğunda kaynak belirtilmeksizin düzenlenip yayımlanmıştır. Alıntı yazıların şahsiyetleri kendi yazılarını bildirmeleri sonucu, istedikleri durum doğrultusunda hareket edilecektir. Alıntı makaleler tümüyle gerçek yazarına aittir. Alıntılar hakkındaki hiçbir yasal ve hukuki sorumluluk kabul edilmeyecektir.

Projeler ve yararlı bilgiler:
Projelerimizi ve yararlı bilgilerimizi inceleyebilir, kopyasını talep edebilir ve istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Makaleler alıntı gösterilmek kaydıyla (Teveccuh.Com bağlantısı) kopyalanabilir,  yorumlanabilir. Bağlantı adresi verilmeden kopyalanan yazılar için hiçbir şekilde hak talep etmeyeceğiz.

Reklamlar ve Sponsorlar:
Sayfamızı ziyaret ettiğinizde 3. taraf ya da 2. taraf şirketlerle işbirliği yaptığımızı görebilirsiniz. Görüntülenen reklamlar veya sponsorlar ziyaret ettiğiniz sayfada ilginizi çekebilecek ürün veya hizmetlerin reklamlarını gösterebilir. Bu reklamların görüntülenmesi esnasında reklam şirketleri ziyaretinizden dolayı elde edilen bilgileri (tarayıcı bilgisi, arama kelimesi, içerikler gibi public ve özel olmayan, kişisel olmayan bilgilerdir) reklam yönetiminde veya kullanıcının ilgisini çekebilecek reklamlar için kullanabilirler. Bu bilgiler adı, soyadı, tc kimlik, adres, e-posta veya telefon numarası gibi bilgiler olamaz.

Dosyalar, sürücüler ve diğer dış bağlantılar:
Kullanıcılar, sayfalardan indirdikleri tüm dosyaları virüs taramasından geçirmek zorundadırlar. Sistemimizde hiçbir şekilde virüs olmamasına rağmen işletim sistemi ve programların açıklarından yararlanarak sisteme bulaşabilecek her türlü kötü yazılım için kullanıcılar kendi güvenliklerini sağlamak durumundadırlar. Aksi takdir de sayfalarımızdan indirilen dosyalar veya dış bağlantılar için hiçbir hak talep edilemez, editör ve site sahipleri zan altında bırakılamaz, cezai yükümlülük sunulamaz.

Ayrıca sistemimizde dış bağlantılara yer verilmektedir/verilebilir. Bu dış bağlantıların sayfalarımız, editörlerimiz ya da site sahibi ile hiçbir alakası yoktur. Sadece tavsiye bağlantılardır. Bu bağlantılardan dolayı oluşabilecek problemlerden dolayı hiçbir sorumluluk kabul edilmeyecektir.