Hakkımda

Merhaba.
Kitap okumayı, film izlemeyi seven biriyim. Eve gelen ilk bilgisayarımı kendi çabalarım ile öğrendim. Belli bir süre sonra HTML ile bir başlangıç yaptım. Sonraları Photoshop’da şablon çalışması, Web Tasarım, Smf Forum, WordPress ile az çok geliştirdim kendimi.

İnternet forumlarına takıldım. Birkaç forum ve blog açtım. Teveccuh.Com noktayı koyduğum son site olarak bakıyorum; ama belki son olarak baktığım başlangıcın ta kendisidir.

Bilgisayarın ve İnternet’in çok üstüne düşemediğimden, yeterli bir tecrübe de kazanamadım. Başladım sınavlara çalışmaya.

Teveccuh.Com 15.02.2016 tarihinde açıldı.
İnternet ortamında birçok bilgi kaynağı mevcut. Bu bilgilerin tamamı düşünüldüğünde yanlış, doğru, anlamadığımız kelimeler, yazım ve imla hataları içeren bilgilerde mevcut. Amacım; yaşanmış olayları, hikayeleri, sohbetleri, bilgi verici yazıları sizlere en doğru şekilde sunmaktır. Birçok kaynaktan okuyup yazıyorum. Bu kaynaklar İnternet ansiklopedileri, tarih ve araştırma siteleri, tarih haberleri yayınlayan siteler gibi kaynaklardır. Kısaca, bilginin olduğu tüm kaynaklar da denilebilir.

Paylaştığım yazıların her satırını dikkatlice okuyorum. Yazım ve imla hatalarını giderip sizlere sunuyorum. Bazı yazılar da o kadar çok hata var ki, düzenlemek 3 – 4 günümü alabiliyor. Tabii ki benim de hatalarım olabilir. Doğru olarak bildiklerim (Hikayeler, Olaylar) yanlış olabilir. Bunları belirtmenizi rica ederim. Kendime ait yazdığım özgün yazılarda mevcut.

Ankara’da yaşıyorum.
Şu an bir sağlık kuruluşunda çalışıyorum.

————————————————–

English Description

Hello there.
I like reading books and watching movies. I learned my first computer with my own efforts. Then I started with HTML. Then I developed it with Photoshop template work, Web Design, Smf Forum, WordPress.

I looked at the internet forums. I opened a few forums and blogs. Teveccuh.Com I am looking at the last site I put in the spot; But maybe the last thing I look at is the beginning.

I could not get over your computer and the Internet. I started working on the exams.

Teveccuh.Com was opened on 15.02.2016.
There are many sources of information on the internet. All of this information is wrong, correct, we do not understand the words, spelling and marking errors are present in the information. My purpose; Events, stories, conversations, informative writings to you in the most accurate way. I read and write from many sources.

I read every line of the letters I share. I am eliminating misspellings and misspellings. Some writings have so many mistakes. It takes 3-4 days to organize. Of course, I might have mistakes. What I know correctly (Stories, Events) may be wrong. I would appreciate you to mention them. I have original writings that I write about myself.

I live in Turkey / Ankara.
I am currently working in a health facility.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.